Tajemnicze zaginięcie. Co dzieje się z Michałem ze Spytkowic?

, Na sygnale, Wiadomości, 15.10.2019 16:25, PG
Michał jest właścicielem firmy budowlanej, która wykonuje trzy, wielomilionowe, inwestycje w powiecie oświęcimskim.
Tajemnicze zaginięcie. Co dzieje się z Michałem ze Spytkowic?

36 – letni Michał Kowalski ze Spytkowic ostatni raz był widziany 26 września około godz. 10:00 w Zatorze. Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Jego samochód znaleziono przy ul. Biała Droga w Andrychowie. Okolice przez dwa dni przeszukiwała policja, straż pożarna i psy tropiące. Do działań użyto dronów i quadów. Do poszukiwań przyłączyli się mieszkańcy. Te jednak nie przyniosło skutku.

Śledczy nie chcą zdradzać szczegółów. Wiadomo jednak, że sprawę przejęła Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie i różne wątki są brane pod uwagę.

Zaginięcie Michała jest dość tajemnicze. Mężczyzna jest przedsiębiorcą i jak rozpisują się media, właścicielem firmy Budowlano - Inżynieryjnej „Prote”, która obecnie wykonuje trzy duże inwestycje na terenie powiatu oświęcimskiego.

Jak podają lokalne media, a za nimi dziennik Fakt , prace budowlane jednak stanęły w miejscu po zaginięciu właściciela firmy. Chodzi o remont przy ul. Orzeszkowej w Oświęcimiu, we Włosienicy oraz budowę drogi w Brzezince (Auschwitz-Birkenau). To inwestycje za wiele milionów złotych.

Co się stało z Michałem? Czy zaginął? Czy został porwany? Czy grozi mu niebezpieczeństwo?

Policja bada sprawę.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Keson, 16.10.2019 14:30

@Kacper: tyle chciał ileś jest wart