Strażnik przed służbą zatrzymał kobietę podejrzaną o kradzież dokumentów i karty płatniczej

, Na sygnale, Wiadomości, 20.06.2019 08:40, INFORMACJA PRASOWA
Okazało się, że kobieta dokonywała płatności kartą płatniczą w kilku sklepach na terenie Andrychowa do kwoty 50 zł tak, aby nie trzeba było korzystać kodu PIN.
Strażnik przed służbą zatrzymał kobietę podejrzaną o kradzież dokumentów  i karty płatniczej

W środę (19.06) przed godziną 14.00 funkcjonariusz Straży Miejskiej w Andrychowie udający się na służbę zauważył znaną mu kobietę z wcześniejszych interwencji która, dokonywała zakupów kartą płatniczą w jednym ze sklepów spożywczych na ul. Rynek w Andrychowie.

- Sytuacja była na tyle podejrzana, że kobieta nie posiadała stałych dochodów pieniężnych umożliwiających zakupy kartą. Funkcjonariusz natychmiast skontaktował się z dyżurnym Straży Miejskiej z zapytaniem czy nie otrzymał zgłoszenia o kradzieży karty płatniczej. W trakcie trwania rozmowy do Komendy Straży Miejskiej zgłosił się poszkodowany mieszkaniec, który poinformował, że na Placu Mickiewicza w Andrychowie z samochodu zostały skradzione mu dokumenty oraz karta płatnicza. Funkcjonariusze natychmiast zatrzymali kobietę oraz towarzyszącego jej mężczyznę i doprowadzili do jednostki Straży Miejskiej - informuje Krzysztof Tokarz, komendant Straży Miejskiej w Andrychowie.

Okazało się, że kobieta dokonywała płatności kartą płatniczą w kilku sklepach na terenie Andrychowa do kwoty 50 zł tak, aby nie trzeba było korzystać kodu PIN. Ujęta kobieta oraz mężczyzna zostali przekazani do dalszej dyspozycji funkcjonariuszom Komisariatu Policji w Andrychowie.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy