Strażak zginął na budowie marketu

, Na sygnale, Wiadomości, 11.02.2019 07:00, red
Trwa ustalanie przyczyn piątkowego wypadku.
Strażak zginął na budowie marketu
Jak już informowaliśmy, w piątek (08.02.) w południe przy ul. Krakowskiej w Kalwarii Zebrzydowskiej doszło do wypadku na budowie supermarketu.

Jak przekazuje nam rzecznik wadowickiej policji Agnieszka Petek 25-letni mężczyzna podczas prac budowlanych w budynku pawilonu handlowego spadł z wysokości 7 metrów. Na pomoc wezwano Lotnicze Pogotowie Ratunkowe i rozpoczęto reanimację. Niestety, mężczyzny się udało się uratować.

Trwa ustalanie przyczyn tego wypadku. Zajmuje się tym wadowicka prokuratura. Mężczyzna był mieszkańcem powiatu limanowskiego, pracownikiem firmy z tamtego powiatu i członkiem Ochotniczej Straży Pożarnej w Skrzydlnej.


foto: OSP Skrzydlna, dk52info

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy