Strażacy wezwani do akcji, ale nie wyjechali, bo...

, Na sygnale, Wiadomości, 16.08.2019 20:28,
Skandaliczna sytuacja.
Strażacy wezwani do akcji, ale nie wyjechali, bo...
Mimo apeli, taka sytuacja po raz kolejny miała miejsce przed remizą. Tym razem w miejscowości Zembrzyce, gdzie strażacy z miejscowej OSP w czwartek wieczorem nie byli w stanie wyjechać wozem z remizy. Powód był prosty - wyjazd był zastawiony zaparkowanymi tam bezmyślnie przed kierowców samochodami.

- APELUJEMY O ROZWAGĘ!!! W dniu dzisiejszym tj. 15.08.2019 od godziny około 17:00 do blisko 19:00 jednostka była niezdolna do wyjazdu z garażu w przypadku Alarmu. Co było tego powodem ? Samochody zaparkowane na wyjeździe z remizy. Prosimy o rozsądne myślenie w takich przypadkach gdyż kiedyś to wy możecie potrzebować naszej pomocy - apelują strażacy z OSP Zembrzyce.
Wcześniej podobne sytuacje miały miejsce w wielu innych miejscowościach, m.in. w Andrychowie., gdzie bezmyślni kierowcy wiele razy parkowani swoje samochody wprost przed drzwiami remizy OSP, blokując wyjazd strażakom.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Keson, 18.08.2019 05:02

https://www.youtube.com/watch?v=1hnTLQMyioE