Środa na sygnale [AKTUALIZACJA]

, Na sygnale, Wiadomości, 09.01.2019 20:30, red
Środa na sygnale [AKTUALIZACJA]

W środę (9.01) po godzinie 20:00 strażacy i zespół ratownictwa medycznego interweniowali w budynku przy ulicy Włókniarzy 4 w Andrychowie. Prawdopodobnie doszło tam do zatrucia czadem, który ulotnił się z piecyka w łazience. Jeden z domowników z objawami zatrucia został przewieziony karetką do szpitala.

Wieczorem strażacy interweniowali także w związku ze zgłoszeniem pożaru w jednym z domów. W łazience budynki mieszkalnego w Inwałdzie zapaliła się pianka w ścianie. Było spore zadymienie, na miejscu interweniowali strażacy z JRG Andyrchów i OSP Inwałd oraz zespół ratownictwa medycznego, który udzielił pomocy medycznej jednemu z domowników. Sytuacja została już opanowana. Nie doszło do większego pożaru.

W środę strażacy dwukrotnie byli wzywani do pomocy zespołom ratownictwa medycznego w transporcie chorych do karetki. To związku z trudnymi warunkami atmosferycznymi. Tak było w Targanicach na ulicy Kalinowej, gdzie oprócz strażaków z JRG Andrychów interweniowali także strażacy z OSP Targanice Górne. Podobna sytuacja była w Kleczy k. Wadowic.

Natomiast rano strażacy z JRG Andrychów, OSP Sułkowice Łęg i OSP Sułkowice Bolęcina interweniowali w związku z kolizją drogową w Sułkowicach - samochód uderzył tam w słup telekomunikacyjny. Nikomu się nie stało.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy