Sprawcy kradzieży zatrzymani przez strażników miejskich

, Na sygnale, Wiadomości, 27.02.2019 11:32, red
Złodzieje włamali się do domu.
Sprawcy kradzieży zatrzymani przez strażników miejskich

W środę (27.02) rano strażnicy miejscy z Andrychowa w wyniku prowadzonych czynności wyjaśniających ujęli na „gorącym uczynku” dwóch mężczyzn podejrzanych o dokonanie kradzieży elementów metalowych na szkodę właściciela nieruchomości w podandrychowskich Sułkowicach.

- W dniu 27 lutego około godziny 8.15 dyżurny Straży Miejskiej otrzymał telefoniczne zgłoszenie o podejrzanych osobach kręcących się na posesji prywatnej w Sułkowicach przy ul. Kościelnej. Na miejsce został zadysponowany patrol Straży Miejskiej, który dokonał ujęcia dwóch mężczyzn w wieku 54 oraz 31 lat mieszkańców sołectwa Targanic, którzy usiłowali wynieść z domu jednorodzinnego metalowe grzejniki na szkodę osoby prywatnej. W/w osobom został przedstawiony zarzut z art. 119 Kodeksu wykroczeń, za który grozi kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywna. Mężczyźni zostali przekazani do dalszych czynności funkcjonariuszom tutejszego Komisariatu Policji - informuje nas Krzysztof Tokarz, komendant Straży Miejskiej w Andrychowie.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy