Sporo kolizji na drogach powiatu wadowickiego. Śliska nawierzchnia dała się we znaki kierowcom

, Na sygnale, Wiadomości, 20.05.2019 15:00, PG
Policyjny przegląd weekendowy.
Sporo kolizji na drogach powiatu wadowickiego. Śliska nawierzchnia dała się we znaki kierowcom

Sobota (18.05.)

W Stanisławiu Dolnym policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę samochodu marki fiat, który przekroczył prędkość o 53 km/h. Mężczyznę ukarano mandatem i punktami karnymi.

W Wadowicach na ul. Batorego miała miejsce kolizja drogowa. Kierujący fordem wykonując manewr skrętu w lewo nie udzielił pierwszeństwa przejazdu, w efekcie czego doprowadził do zderzenia z samochodem marki fiat. Sprawcę kolizji ukarano mandatem.

Na ul. Wadowickiej w Tomicach także doszło do kolizji. Kierująca samochodem volkswagen nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu, w wyniku czego doprowadziła do zderzenia z kierującym samochodem marki mazda.

Po godz. 17:00 kierujący samochodem marki BMW w Wieprzu na ul. Beskidzkiej na zakręcie nie zachował należytej ostrożności i wskutek nie dostosowania prędkości do warunków jazdy utracił panowanie nad pojazdem, w efekcie czego wypadł z jezdni i dachował.


Niedziela (19.05.)

W Paszkówce (gmina Brzeźnica) na ul. Leśnej kierujący fordem mondeo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu toyotą corolla i doprowadził do zderzenia.

W Andrychowie na ul. Metalowców nieznany sprawca najechał na zaparkowany na ulicy pojazd marki seat, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.

Z kolei w Świnnej Porębie doszło do kolizji drogowej. Kierujący suzuki nie ustąpił pierwszeństwa znajdującemu się na drodze z pierwszeństwem motocyklowi, czym przyczynił się do zderzenia pojazdów.

W Roczynach na ul. Wiedeńskiej kierujący motorowerem na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i wywrócił się.

W Kleczy Dolnej pojazd zderzył się sarną.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy