Ślisko. Sporo kolizji na drogach powiatu

Region, Wadowice, Andrychów, Kalwaria Zebrzydowska, Na sygnale, Wiadomości, 09.01.2018 11:15, PG
Ślisko. Sporo kolizji na drogach powiatu

Jak informuje rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach Agnieszka Petek w poniedziałek (08.01.) w Kalwarii Zebrzydowskiej na ul. Jagiellońskiej około godz. 11:20 kierujący pojazdem marki daas nie zachował należytej odległości od poprzedzającego pojazdu i najechał na tył samochodu fiat ducato doprowadzając do kolizji. Obaj kierujący byli trzeźwi. Sprawca został ukarany mandatem.

Dwie godziny później na ul. Krakowskiej również w Kalwarii Zebrzydowskiej kierujący pojazdem marki mercedes sprinter nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze i nie zachował należytej odległości od poprzedzającego pojazdu najeżdżając na tył samochodu iveco, doprowadzając do zdarzenia drogowego. Kierujący byli trzeźwi a sprawca dostał mandat.

O godz. 14:00 w Kleczy Dolnej kierujący pojazdem marki audi A3 nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu marki opel astra w wyniku czego najechał na jego tył. Uczestnicy zdarzenia trzeźwi a sprawca został ukarany mandatem.

Natomiast w Spytkowicach na ul. Jana Pawła II około godz. 16:50 kierujący pojazdem mercedes nie zachował bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego marki seat w wyniku czego doprowadził najechał na jego tył.

Z kolei w Sułkowicach policjanci zatrzymali mężczyznę, który znajdując się w stanie nietrzeźwości kierował rowerem po drodze publicznej. Mieszkaniec gminy Andrychów wsiadł na rower mając w organizmie ponad 1,4 promila.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

bolo123, 09.01.2018 12:39

fakt z rana na drogach - szczególnie tych bocznych np. ul. Olszyny w Andrychowie - był sam lód. Lód widziałem, ale ani jednej "solniczki" - widocznie chłopaki boją się jeździć przy takich warunkach, więc nie ryzykują a jeszcze przy tym mają oszczędności ;-)