Skandaliczny film z udziałem nauczyciela krąży po sieci

, Na sygnale, Wiadomości, 27.04.2018 15:15, red
Sprawę ujawniło Radio Kraków.
Skandaliczny film z udziałem nauczyciela krąży po sieci
Z ustaleń radia Kraków wynika, że w internecie krąży przekazywany przez uczniów film z udziałem nauczyciela jednej ze szkół na terenie powiatu suskiego. Film miał zostać nagrany w 2017 roku.

- Na samym nagraniu widać trzy osoby - w pomieszczeniu przypominającym pokój hotelowy. Jedna z nich leży na łóżku i nie ma na sobie spodni. Postać rozpoznana jako wspomniany wuefista - dotyka leżącego w miejsca intymne – informuje Radio Kraków.

Co teraz? Nauczyciel pracuje w szkole. Dyrekcja szkoły nie wie, jak ocenić tę sytuację. O sprawie poinformowane zostało Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej, pod które podlega szkoła, ale starostwo na razie również nie podejmuje działań wobec nauczyciela pozostawiając to w gestii dyrektora, który go zatrudnia.

Wiadomo, że postępowanie wyjaśniające w tej sprawie wszczął rzecznik dyscyplinarny na wniosek Małopolskiego Kuratora.

Zgodnie z przepisami, postępowanie może zakończyć się na dwa sposoby: umorzeniem lub skierowaniem wniosku do komisji dyscyplinarnej, która z kolei może udzielić nauczycielowi nagany, wystąpić o zwolnienie go z pracy lub wydalenie z zawodu.


źródło: Radio Kraków

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Keson, 28.04.2018 05:43

Każdy wie jak sie nazywa i kim jest ten nauczyciel ale nazwiska nie mozna podac