Seryjny podpalacz w Zagórniku?

, Na sygnale, Wiadomości, 08.08.2019 20:15, PG
Nowe informacje w sprawie nocnych pożarów w jednej z miejscowości na terenie gminy Andrychów.
Seryjny podpalacz w Zagórniku?

W środę (07.08.) w nocy doszło prawdopodobnie do dwóch podpaleń na terenie miejscowości Zagórnik. Pisaliśmy o tym jak płonęła szklarnia, w której znajdowały się bele słomy i siana: Pożar szklarni. Nocna akcja strażaków [FOTO] [AKTUALIZACJA]

Okazuje się, że kilka kilkaset metrów dalej w tym samym czasie podpalono budynek gospodarczy z traktorem w środku. Ze wstępnych informacji wynika, że sprawca był ten sam. W tej sprawie napisała do nas właścicielka nieruchomości i przesłała dokumentację fotograficzną.

- Chcielibyśmy dodać artykuł, że to nie było jedyne wczoraj podpalenie w Zagórniku, prawdopodobnie sprawca był ten sam. Mianowicie około godziny 22 podpalacz/podpalacze weszli do budynku gospodarczego, gdzie znajduje traktor, tam przygotowali z przyniesionych przez siebie drewienek, listewek drewnianych i tektury (ułożone pod siedzeniem traktora i wzdłuż niego, do zbiornika paliwa) palenisko. Odpowiednio wcześnie łunę ognia zobaczyli sąsiedzi i współwłaściciele podpalonej nieruchomości, którzy to w szybkiej interwencji ugasili pożar gaśnicami. Tuż po ugaszeniu została wezwana na miejsce policja, która po dotarciu na miejsce, zaraz interweniowała w kolejnym podpaleniu, w odległości kilkaset metrów od siebie (czyli to czym Państwo pisali, spalone stosy siana). Obecnie policja ustala sprawców podpaleń.- przekazuje nam pani Monika.

Budynek z traktorem tuż po pożarze:Ten sam budynek po zebraniu materiałów do badań przez policję:


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Sprawiedliwosc, 09.08.2019 11:14

JOE to nie mowa nienawiści tylko twoja głupota . Złapać dziada , kula do nogi i niech odpracuje wyrządzone szkody , a potem sądzić i zamknąć .

-JOE-, 09.08.2019 07:18

Jak napiszę żeby g...a złapać i popalić to zaleje mnie fala hejtu za mowę nienawiści ale nikt nie napisze szczerze i bez pier.....ia jak trzeba zdrowo reagować na takie sytuacje. Bo teraz traktor a następnie co dom z rodziną?