Seria zatrzymań za narkotyki

, Na sygnale, Wiadomości, 08.10.2018 15:30,
Kolejna tego typu sytuacja w ostatnich dniach w powiecie wadowickim.
Seria zatrzymań za narkotyki
Wcześniej zatrzymania miały miejsce w Wadowicach i gminie Wadowice oraz na terenie gminy Wieprz.

Kilka dni temu na terenie gminy Stryszów funkcjonariusze Referatu Kryminalnego w Kalwarii Zebrzydowskiej wylegitymowali 6 osób, które według uzyskanych informacji, mogły być w posiadaniu narkotyków.

Mężczyźni zostali poddani kontroli osobistej, podczas której policjanci ujawnili środki odurzające w postaci marihuany, łącznie 11,7 gramów.

Narkotyki należały do 20 i 23-letniego mieszkańca powiatu wadowickiego, którzy zostali zatrzymani i trafili do policyjnego pomieszczenia dla osób zatrzymanych. Pozostałe osoby przesłuchano w charakterze świadka i po zakończonych czynnościach zwolniono do domu. 20-latek, który był wcześniej karany za podobne przestępstwa, usłyszał zarzut z art. 59 § 1 UPN. Natomiast starszemu z mężczyzn przedstawiono zarzut posiadania środków odurzających (art. 62 UPN).


źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy