Rozbój w sklepie. Ukradł 2 butelki wódki i groził pracownicy ochrony

, Na sygnale, Wiadomości, 11.01.2019 11:10, red
W jednym z marketów doszło do kradzieży rozbójniczej.
Rozbój w sklepie. Ukradł 2 butelki wódki i groził pracownicy ochrony

Jak informuje policja, do zdarzenia doszło we wtorek (8.01). Policjanci otrzymali zgłoszenie zgłoszenie, że mężczyzna ukradł alkohol ze sklepu na terenie Wadowic.

- Policjanci Ogniwa – Patrolowo Interwencyjnego, którzy zostali skierowani na miejsce ustalili, że mężczyzna zabrał 2 butelki alkoholu i wyszedł ze sklepu. Pracownica ochrony, która zauważyła, że doszło do kradzieży pobiegła za złodziejem, jednak ten chcąc utrzymać się w posiadaniu skradzionych rzeczy usiłował uderzyć ją butelką, groził jej, a następnie uciekł - informuje Agnieszka Petek, rzecznik KPP Wadowice.

Policjanci zatrzymali sprawcę na os. XX-lecia. Nietrzeźwy 43-latek (ponad 3,3 promila alkoholu) z Wadowic miał przy sobie skradziony alkohol, którego wartość została wyceniona na kwotę około 54 złotych.

W środę usłyszał zarzut kradzieży rozbójniczej (art. 281 KK) za co grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Keson, 12.01.2019 05:41

Myslal pewnie ze sie zlapie na 49.99, promocja