Przywłaszczyli portfel, teraz za to odpowiedzą

, Na sygnale, Wiadomości, 28.12.2018 16:00, red
Mężczyźni, którzy przywłaszczyli znaleziony na ulicy portfel zostali zatrzymani przez policjantów z Wydziału Kryminalnego w Andrychowie.
Przywłaszczyli portfel, teraz za to odpowiedzą
Jak informuje policja, w czwartek (27.12) andrychowski komisariat został powiadomiony o fakcie przywłaszczenia portfela z zawartością dokumentów, kart bankomatowych, pieniędzy w kwocie 550 złotych oraz 100 euro, do którego doszło 25 grudnia br.

- Z treści zawiadomienia wynikało, że mężczyzna po zakończonych zakupach wracał do samochodu i wówczas na jednej z ulic w Andrychowie wypadł mu z kieszeni portfel, o czym zorientował się dopiero w miejscu zamieszkania. Mężczyzna o zaistniałej sytuacji powiadomił wczoraj Policję. Kilka godzin później skontaktowali się z nim mężczyźni twierdząc, że znaleźli portfel z dokumentami na jego nazwisko, niestety pieniędzy w nim nie było. Portfel wrócił do właściciela, lecz sprawą nadal zajmowali się andrychowscy kryminalni, którzy ustalili, że to właśnie znalazcy portfela są sprawcami przestępstwa - informuje Agnieszka Petek, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach

W piątek 52 i 75-latek usłyszeli zarzut z art. 284 § 3 KK, do którego się przyznali i złożyli na tę okoliczność stosowne wyjaśnienia. Mężczyznom grozi kara pozbawienia wolności do roku. Odzyskane pieniądze wrócą do właściciela.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy