Przesadził z prędkością. 10 punktów karnych oraz zatrzymane prawo jazdy

, Na sygnale, Wiadomości, 07.06.2019 10:38,
Przesadził z prędkością. 10 punktów karnych oraz zatrzymane prawo jazdy

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego wadowickiej komendy zatrzymali kierowcę, który przekroczył prędkość o ponad 50 km/h.

Do zdarzenia doszło w czwartek (6.06) około godz. 9:20 w miejscowości Jaroszowice. Mundurowi zatrzymali wtedy do kontroli drogowej kierowcę Audi, który jechał z prędkością 96 km/h w terenie zabudowanym, gdzie obowiązuje ograniczenie do 30 km/h. Mieszkaniec powiatu wadowickiego w związku z popełnionym wykroczeniem został ukarany mandatem, punktami karnymi, a także zostało mu zatrzymane prawo jazdy, które będzie mógł odzyskać za trzy miesiące.

- Policjanci przy każdej okazji apelują do kierowców o rozsądek, przestrzeganie przepisów i odpowiedzialność za kierownicą. Pomimo zaostrzenia kar wobec „piratów” drogowych i ciągłego ostrzegania o skutkach nadmiernej prędkości policjanci nadal zatrzymują kierowców, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość - informuje wadowicka policja.

źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy