Przekroczyli prędkość w terenie zabudowanym, stracili prawo jazdy na 3 miesiące

, Na sygnale, Wiadomości, 21.01.2019 10:25, red
Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego w Wadowicach zatrzymali prawo jazdy dwóm kierującym.
Przekroczyli prędkość w terenie zabudowanym, stracili prawo jazdy na 3 miesiące
Za przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym powyżej 50 km/h uprawnienia stracił mieszkaniec powiatu bielskiego oraz Krakowa.

W niedzielę (20.01) w Inwałdzie na ul. Wadowickiej policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem Saab, który przekroczył prędkość o 61 km/h w obszarze zabudowanym.

Trzy godziny później w miejscowości Klecza Dolna mundurowi zatrzymali do kontroli drogowej kolejnego pirata drogowego, 32-letniego mieszkańca Krakowa. Kierujący Fordem poruszał się z prędkością 105,4 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h.

- W obydwu przypadkach policjanci zatrzymali kierującym uprawnienia, ukarali ich kilkusetzłotowym mandatem i 10 punktami karnymi - informuje Agnieszka Petek, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.


źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Keson, 23.01.2019 06:15

Po co dawali prawojazdy przecież już nie ma takie potrzeby