Pożar budynku mieszkalnego. Dramatyczna akcja gaśnicza [FOTO]

Region, Andrychów, Na sygnale, Wiadomości, 07.03.2018 13:40, WB
Do pożaru doszło w środę (7.03) po południu.
Pożar  budynku mieszkalnego. Dramatyczna akcja gaśnicza [FOTO]
Do pożaru doszło po godzinie 13:00 przy ulicy Legionistów w Brzezince k. Andrychowa. Z nieznanych powodów ogniem objęta jest część drewnianego domu.

- Słychać było pojedyncze wybuchy, iskrzyły przewody energetyczne - relacjonują nam świadkowie, którzy zauważyli pożar.

Na miejscu są już strażacy z kilku jednostek. Sytuacja jest bardzo poważna. Budynek podłączony był do sieci energetycznej. Dlatego zagrożone było bezpieczeństwo strażaków.

W budynku prawdopodobnie nikt nie mieszkał.

Strażacy wstępnie ustalili, że prawdopodobną przyczyną pożaru było zaprószenie ognia przez osoby nieustalone. Straty wstępnie oszacowano na 200 tys. zł.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Rzycon, 08.03.2018 20:08

Pożar budynku mieszkalnego w którym prawdopodobnie nikt nie mieszkał ... Aha...

obserwator2010, 07.03.2018 17:40

Zła koordynacja akcji, zbyt dużo jednostek do tak małego pożaru. Dobrze że nie było ofiar bo dojazd karetki na tak wąskiej drodze byłby bardzo utrudniony. Szacunek dla strażaków.