Poważny wypadek na DK52 w Kętach [FOTO] [AKTUALIZACJA]

, Na sygnale, Wiadomości, 24.10.2019 16:24, red
Do tego zdarzenia doszło w czwartek (24.10) około godziny 16:00
Poważny wypadek na DK52 w Kętach [FOTO] [AKTUALIZACJA]

Bardzo groźny wypadek na drodze krajowej nr 52 w Kętach, blisko granicy z Bulowicami.

Jak wstępnie ustalili policjanci, w czwartek (24.10) około godziny 16:00, 81 – letni mieszkaniec Kielc kierując samochodem marki Skoda Octavia, zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie czołowo zderzył się z samochodem marki Renault Clio, którym kierował 70 – letni mieszkaniec powiatu wadowickiego.

Do szpitala na badania zostali przewiezieni obaj kierowcy. Po badaniach w szpitalu okazało się, że kierowcy seata i renault, którzy uczestniczyli w wypadku doznali poważnych urazów kręgosłupów i pozostali na leczeniu w szpitalu.

Jak się dowiadujemy pierwszy pomocy poszkodowanym udzielał ratownik medyczny, który jechał prywatnym samochodem i był świadkiem tego zdarzenia.

xxx

Tymczasem o godziny 18:20 w Kętach na ulicy Franciszkańskiej doszło do innego wypadku. Jak wstępnie ustalili policjanci 63 - letni mieszkaniec Kęt kierując samochodem marki Skoda Fabia podczas skrętu w lewo na parking sklepowy nie udzielił pierwszeństwa przejazdu jadącemu z przeciwka 48 – letniemu mieszkańcowi gminy Kęty, który kierował motocyklem marki Honda. Motocyklista został przewieziony do szpitala. Okazało się, że doznał jedynie stłuczeń.


Wypadek na Franciszkańskiejfoto: KPP Oświęcim

Wypadek na DK52
Policjanci apelują o ostrożną jazdę. Ostatnie godziny to prawdziwy wysyp wypadków na drogach regionu. Pisaliśmy o nich: www.mamnewsa.pl/na-sygnale

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy