Potrzebna pomoc dla kierowcy poszkodowanego w tym wypadku

, Na sygnale, Wiadomości, 08.01.2019 16:00, DK
Potrzebna pomoc dla kierowcy poszkodowanego w tym wypadku

O wypadku jakiemu uległ Bartek pisaliśmy w artykule: Dramatyczny wypadek. Auto wbiło się w barierę [17.09.2017]

Wygrana walka o życie i ustabilizowanie stanu Bartka była nierówna, ale się udało! Teraz pora pomóc mu w rehabilitacji.

„Szwagier” wywodzi się z podbeskidzkiego środowiska ASG (team Skull Hunters FT), w którym jest od 5 lat. We wrześniu 2017r uległ nieszczęśliwemu wypadkowi samochodowemu podczas powrotu do domu z imprezy ASG. Barierka energochłonna przebiła jego samochód i uderzyła Bartka w głowę, powodując trwałe obrażenia. Dziś jest po wielu operacjach i wymaga trwałej rehabilitacji. Rodzina walczy o jego zdrowie, aby mógł z nimi porozmawiać a także wrócić do lasu. Przy łóżku stoją dalej repliki, na które często spogląda. Siostra Bartka mówi o nim, że jest spokojnym chłopakiem, lubiącym zwierzaki a przede wszystkim nie odmawiającym pomocy.

Obecnie prowadzona jest zbiórka pieniędzy na pokrycie kosztów długotrwałej rehabilitacji Bartka. Darowizny można wpłacać na konto fundacji:

87 1750 0012 0000 0000 4095 8727

tytułem: "Bartek 001" lub " darowizna na cele statutowe"

Fundacja Bracia

ul Kościuszki 25 lok 22

05-300 Mińsk Mazowiecki


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy