Policyjny pies doprowadził do włamywacza

, Na sygnale, Wiadomości, 21.10.2019 17:00,
Czworonożny funkcjonariusz bezbłędnie doprowadził policjantów pod próg drzwi.
Policyjny pies doprowadził do włamywacza

Dzięki doświadczeniu oraz doskonałemu wyszkoleniu przewodnik z psem doprowadził do miejsca, gdzie sprawca kradzieży z włamaniem do sklepu ukrył skradzione rzeczy i pieniądze.

Jak informuje policja, w nocy z piątku na sobotę w jednym ze sklepów w Makowie Podhalańskim doszło do kradzieży z włamaniem.

Sprawca nie tylko uszkodził drzwi wejściowe, ale i zabrał pieniądze w kwocie ponad 6 tyś. zł, telefon komórkowy oraz artykuły spożywcze.

Interweniujący policjanci zabezpieczyli ślady, a na miejsce został wezwany przewodnik z psem. Czworonożny funkcjonariusz bezbłędnie doprowadził policjantów pod próg drzwi, gdzie sprawca ukrył skradzione rzeczy. Wewnątrz znajdowały się artykułu spożywcze oraz pieniądze wraz z telefonem.

Dzięki wspólnej pracy dzielnicowych z Komisariatu Policji w Makowie Podhalańskim oraz funkcjonariuszy Wydziału Kryminalnego w Suchej Beskidzkiej sprawca jeszcze tego samego dnia został zatrzymany. W poniedziałkowe przedpołudnie 47–letni sprawca, mieszkający czasowo na terenie Makowa Podhalańskiego usłyszał zarzuty, a następnie zastosowano wobec niego dozór policyjny.

- Przestępstwo dotyczące kradzieży z włamaniem zagrożone jest kara do 10 lat pozbawienia wolności - informują policjanci.

źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy