Policyjna akcja w lasach

Region, Wadowice, Andrychów, Na sygnale, Wiadomości, 06.10.2017 14:30, (red)
Na celowniku kierowcy quadów i motocykli crossowych.
Policyjna akcja w lasach

5 października policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego w Wadowicach wspólnie z policjantami z KPP w Nowym Targu, w ramach akcji „Quady 2017” przeprowadzili wzmożone działania mające na celu zwalczanie zjawiska poruszania się pojazdami silnikowymi po terenach leśnych.

- Ponadto działania mają na celu poprawę bezpieczeństwa osób korzystających ze ścieżek i szlaków górskich oraz terenów leśnych, ochronę przyrody, ujawnienie sprawców przestępstw i wykroczeń oraz eliminowanie z ruchu pojazdów silnikowych poruszających się po terenach leśnych w miejscach niedozwolonych -
informuje Agnieszka petek, rzecznik KPP Wadowice.

Policjanci realizowali akcję na terenie miejscowości Jaroszowice, Zagórze i Łękawica w godzinach od 15:00 do 19:00. W działaniach uczestniczyło 8 policjantów, którzy patrolowali kompleksy leśne oraz teren bezpośrednio do nich przyległy.

- Nie ujawniono żadnego przypadku jazdy po drogach leśnych w miejscach niedozwolonych pojazdami silnikowymi - informują policjanci.

źrodlo: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

tomacik, 09.10.2017 10:20

Tak. W czwartek to sobie oni mogą pojeździć po lesie Ale dla przyjemności

specnarz, 09.10.2017 06:07

Potwierdzam iż najwięcej takich wycieczek po lasach jest w weekendy. Często jeżdżą zielonym szlakiem od Andrychowa w stronę Zagórnika i dalej lasem. Robić zdjęcia i nagrywać - każdy ma telefon, często nawet dobry. Zamontować foto-pułapki na głównych skrzyżowaniach, najlepiej wyzwalane dźwiękiem żeby pieszych nie łapały.

sportowiec, 08.10.2017 01:08

zabawa za budżetu ... naszych podatków ...

bolo123, 06.10.2017 18:41

Panowie - taką akcję trzeba zrobić w dni weekendowe, bądź wolne od pracy, a nie w tygodniu. No chyba że chcecie sobie tylko pojeździć po szlakach tak jak ci "krosowcy"