Policyjna akcja Prędkość. Ponad połowa zatrzymanych kierowców z mandatem

, Na sygnale, Wiadomości, 01.06.2019 17:15,
Policyjna akcja Prędkość. Ponad połowa zatrzymanych kierowców z mandatem

Kolejna akcja policji na drogach i znowu cała seria mandatów.

30 maja w ciągu kilku godzin akcji w różnych miejscach na terenie powiatu oświęcimskiego policjanci zatrzymali do kontroli 61 kierowców z których aż 37 przekroczyło dozwoloną prędkość. Jak wynika z relacji policjantów biorących udział w działaniach, podczas akcji żaden z kierowców nie stracił prawa jazdy za przekroczenie prędkości o powyżej 50 km/h.

Podczas tych działań policjanci zatrzymali również kierującego, który popełnił przestępstwo. Do zdarzenia doszło tuż po godzinie 08.00 na ulicy Chemików w Oświęcimiu. Do kontroli został zatrzymany 54 - letni mieszkaniec powiatu bocheńskiego kierujący pojazdem mechanicznym tzw. czterokołowcem lekkim marki Aixam. W trakcie czynności okazało się, że mężczyzna ma cofnięte uprawnienia do kierowania.


- W dalszym ciągu policjanci przypominają, że zawsze warto dbać o bezpieczeństwo na drodze, poprzez przestrzeganie przepisów, zachowanie uwagi oraz ostrożności, gdyż łamanie przepisów i brawura za kierownicą może mieć tragiczne i nieodwracalne konsekwencje - czytamy w komunikacie policji.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Keson, 02.06.2019 04:15

Nie rozumiem ???? jak zostanie ktos zatrzymany za przekroczenie predkosci to w jaki sposob polowa nie dostaje mandatu, no chyba ze nie przyjmuja