Policjanci zabezpieczyli nielegalny alkohol

, Na sygnale, Wiadomości, 20.03.2018 14:00, red
Mundurowi zabezpieczyli 16 litrów nielegalnego towaru.
Policjanci zabezpieczyli nielegalny alkohol
Funkcjonariusze z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który w swoim samochodzie przewoził alkohol bez polskich znaków akcyzy. Mundurowi zabezpieczyli 16 litrów nielegalnego towaru.

Kilka dni temu policjanci pełniący służbę na terenie Wadowic uzyskali informację, że po terenie miasta porusza się srebrne BMW, w którym przewożony jest nielegalny alkohol.

- Funkcjonariusze na jednej z wadowickich ulic zatrzymali do kontroli drogowej wytypowany pojazd, gdzie potwierdzili posiadane informacje. Mieszkaniec gminy Wadowice przewoził wyroby alkoholowe bez polskich znaków akcyzy w postaci 7 sztuk butelek spirytusu i 9 sztuk butelek rumu, każda o pojemności 1 litra. Towar został zabezpieczony. W tej sprawie prowadzone będzie postępowanie przez Urząd Celno – Skarbowy w Krakowie - informuje wadowicka policja w komunikacie.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

williams, 20.03.2018 18:15

Kurcze szkoda, fajny weekend by był :)