Policjanci z Andrychowa zatrzymali złodziejkę

, Na sygnale, Wiadomości, 03.03.2020 12:56,
Po raz kolejny przydało się nagranie z monitoringu.
Policjanci z Andrychowa zatrzymali złodziejkę
Policjanci z Andrychowa ustalili, a następnie zatrzymali sprawczynię kradzieży damskiej torebki. 59-letniej andrychowiance grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Jak informuje policja, pod koniec ubiegłego roku, w jednej z placówek handlowych na terenie Andrychowa miała miejsce kradzież torebki wraz ze znajdującymi się w niej pieniędzmi w kwocie 300 złotych, dokumentami, kartą bankomatową oraz telefonem komórkowym.

Z ustaleń policjantów wynikało, że pokrzywdzona kobieta, podczas przymierzania w sklepie ubrań odłożyła torebkę na podłogę. Po krótkiej chwili zorientowała się, że torebka została ukradziona, o czym niezwłocznie poinformowała andrychowski komisariat.

- Policjanci zabezpieczyli nagranie z monitoringu, na którym widać jak nieznana kobieta zabiera torebkę i opuszcza sklep. Intensywne działania, w celu namierzenia złodziejki doprowadziły 28 lutego do ustalenia jej tożsamości. Kryminalni pojechali do jej miejsca zamieszkania, gdzie podczas przeszukania znaleźli telefon komórkowy należący do pokrzywdzonej kobiety. 59-latka została zatrzymana i usłyszała zarzut kradzieży, za co grozi jej do 5 lat więzienia - informuje mł. asp. Agnieszka Petek, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

oshin22, 04.03.2020 13:13

Ten to uwierzył TVPropoganda i Ojcu Biznesmenowi. Janusz KAŻDY rząd dba TYLKO o swoje - czy to przeciążając goleń lewą czy falandyzując prawo czy "sprawiedliwie" obsadzając wszystko swoją "kupą" kamieni albo innych Obajtków/Misiewiczów. Im wcześniej się uwierzy że mamy tu jak na Białorusi tym szybciej możemy to zmienić. (PS Nie opowiadam się publicznie za żadną "nacją" - uważam że dalej mamy państwo teoretyczne - sorry takich mamy polityków.)