Policjanci z Andrychowa zatrzymali złodzieja drewna

, Na sygnale, Wiadomości, 31.03.2020 09:23,
Grozi mu nawet do 5 lat więzienia
Policjanci z Andrychowa zatrzymali złodzieja drewna
Kilka dni temu funkcjonariusze Komisariatu Policji w Andrychowie przyjęli zgłoszenie o kradzieży tarcicy o wartości 2000 złotych z jednego z parkingów w gminie Andrychów, gdzie była ona składowana.

Z treści zawiadomienia oraz monitoringu z miejsca kradzieży wynikało, że sprawca przyjechał samochodem dostawczym na parking, gdzie załadował drewno i odjechał w kierunku Wadowic.

- Policjanci Wydziału Kryminalnego, którzy podjęli czynności wykrywcze w tej sprawie ustalili personalia złodzieja, którym jak się okazało był 48-letni mieszkaniec powiatu wadowickiego. Kolejnego dnia kryminalni pojechali do jego miejsca zamieszkania, gdzie na terenie posesji ujawnili samochód dostawczy, zarejestrowany przez kamery monitoringu, a także skradzione drewno - ukryte na tyłach posesji pod folią. 48-latek usłyszał zarzut kradzieży, do którego się przyznał. Grozi mu nawet do 5 lat więzienia - informuje mł. asp. Agnieszka Petek, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy