Policjanci wyjaśnili tajemnicze zniknięcie portfela z lady sklepowej

, Na sygnale, Wiadomości, 10.06.2019 16:25,
Mężczyzna wykorzystując okazję skradł portfel z dokumentami i pieniędzmi, który jedynie na moment odłożył na ladę inny klient sklepu.
Policjanci wyjaśnili tajemnicze zniknięcie portfela z lady sklepowej

W ubiegły poniedziałek (3.06) zatorscy policjanci zajęli się wyjaśnieniem okoliczności w jakich 65 – letni mieszkaniec Zatora stracił swój portfel z dokumentami i pieniędzmi. Pokrzywdzony miał portfel w ręce ostatni raz w chwili, gdy płacił za zakupy w jednym ze sklepów spożywczych. Następnie pakując zakupy do torby odłożył portfel na bok, po chwili nie było już po nim śladu.

- W trakcie podjętych czynności policjanci ustalili, że w tym samym czasie przy kasie tuż za pokrzywdzonym stał 43 – letni mieszkaniec Zatora, który najprawdopodobniej miał związek ze zniknięciem portfela. Jeszcze tego samego dnia funkcjonariusze odwiedzili podejrzewanego w miejscu zamieszkania. Mężczyzna przyznał się do kradzieży, lecz okazało się, że pieniądze wydał natomiast dokumenty spalił w piecu. Na podstawie zebranych dowodów został mu przedstawiony zarzut kradzieży - informuje Małgorzata Jurecka, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.


źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Keson, 10.06.2019 19:45

Czy juz nikt nie pamieta roztargnionego sedziego ???? dla mnie zgodnie z prawej koles ktory zabral potrfel spokojnie moze powolac sie na roztargnienie