Policjanci poszukują właścicieli torby i iPada

, Na sygnale, Wiadomości, 17.05.2019 13:00,
Policjanci poszukują właścicieli torby i iPada

Policjanci z Komisariatu Policji w Kętach poszukują właściciela torby marki Puccini, koloru oliwkowego z zawartością obuwia. Torba została znaleziona w dniu 2 maja 2019 na jednej z ławek znajdujących się w Rynku Głównym w Kętach.

Osoba, która zgubiła torbę może ją odebrać w Komisariacie Policji w Kętach. W tej sprawie z policjantami można się kontaktować pod numerem telefonu 33 845 33 22.

Natomiast policjanci z Komisariatu Policji w Chełmku poszukują właściciela iPada marki Apple. Został on znaleziony przez mieszkańca Chełmka w dniu 13 maja 2019 na ulicy Mickiewicza w Chełmku. Tablet posiada czarne etui oraz pęknięty wyświetlacz.

Osoba, która zgubiła iPada może go odebrać w Komisariacie Policji w Chełmku. W tej sprawie z policjantami można się kontaktować pod numerem telefonu 33 846 17 77.


źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy