Policjanci cały czas poszukują sprawcy potrącenia rowerzystki

, Na sygnale, Wiadomości, 23.04.2019 12:55, red
Policjanci cały czas poszukują sprawcy potrącenia rowerzystki

Policjanci z Komisariatu Policji w Kętach prowadzą czynności mające na celu ustalenie sprawcy potrącenia rowerzystki do którego doszło w dniu 30 marca 2019 (sobota) o godzinie 13.30 w Kętach na ulicy Sobieskiego w rejonie skrzyżowania z ulicą Spacerową.

58 –letnia mieszkanka Pisarzowic jadąc na rowerze została potrącona przez kierowcę samochodu osobowego, który nie zatrzymując się odjechał z miejsca zdarzenia. W wyniku potrącenia rowerzystka doznała obrażeń ciała.

- Jak wynika z przeprowadzonych czynności sprawca potrącenia poruszał się samochodem marki Audi A4 sedan, koloru granatowego na oświęcimskich numerach rejestracyjnych. Apelujemy do świadków zdarzenia oraz kierowców posiadających kamerki samochodowe, którzy przejeżdżali ulicą Sobieskiego w chwili, gdy doszło do zdarzenia o kontakt z policjantami z kęckiego komisariatu Policji. Zapewniamy anonimowość - czytamy w komunikacie oświęcimskiej policji.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy