Policja szuka mężczyzny, który groził 14-latce

, Na sygnale, Wiadomości, 01.03.2019 11:30, red
Do zdarzenia doszło w czwartek (28.02) wieczorem w Andrychowie.
Policja szuka mężczyzny, który groził 14-latce
Jak ustaliliśmy, do zdarzenia doszło w czwartek (28.02) wieczorem w Andrychowie, po wydarzeniu które odbyło się na terenie jeden ze szkół. 14-latka wracała do domu. Wtedy miał do niej podejść nieznany mężczyzna, który jej groził i zażądał wydania bluzy na której znajdował się emblemat Wisły Kraków. Nastolatka spełniła te żądania. Nic jej się nie stało. O całej sprawie poinformowana została policja.

Rzecznika Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach Agnieszka Petek Potwierdza, że policja szuka sprawcy.

- Około godziny 19:30 na jednej z ulic Andrychowa nieznany mężczyzna groził użyciem przemocy wobec 14-latki, która w wyniku tej sytuacji oddała bluzę sportową. Na ten moment cały czas trwają czynności w tej sprawie zmierzające do ustalenia sprawcy przestępstwa – informuje nas mł. asp. Agnieszka Petek, rzecznik KPP Wadowice.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy