Policja poszukuje zaginionej 60-letniej mieszkanki

, Na sygnale, Wiadomości, 16.09.2018 10:15, red
Policja poszukuje zagionej 60-letniej mieszkanki
Policja poszukuje zaginionej 60-letniej mieszkanki

Komisariat Policji w Kętach poszukuje zaginionej Marii Mrozik. Policja na razie nie dysponuje zdjęciem zaginionej.

Maria Mrozik to mieszkająca samotnie 60 – letnia mieszkanka Witkowic gm. Kęty. Jej zaginięcie w dniu 12 września 2018r. zgłosili pracownicy ośrodka Pomocy Społecznej w Kętach. Jak ustalili policjanci, kobieta ostatni raz była widziana w lutym 2017 roku w Osieku. Z uwagi na jej samotny /z wyboru/ tryb życia, nikt nie posiada jej aktualnego zdjęcia.

Rysopis zaginionej:
- wzrost ok. 160 cm,
- średnia budowa ciała,
- włosy do ramion tzw. „puszyste”, czarne, siwiejące

Zaginiona może potrzebować pomocy lekarskiej.


Prowadzone są poszukiwania zaginionej.

Policjanci poszukują zaginionej, jednakże zwracają się również z prośbą o kontakt z Policją osób, zwłaszcza grzybiarzy, którzy mogą się natknąć na zaginioną w lesie, gdyż kobieta stroniąc od ludzi może przemieszczać się kompleksami leśnymi.

Informację na temat miejsca pobytu lub napotkania zaginionej należy przekazać policjantom z Komisariatu Policji w Kętach pod numer telefonu 33 845 33 22 lub też numer alarmowy najbliższej jednostki Policji 997 lub numer alarmowy 112.


źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy