Policja poszukuje zaginionej 17-latki [AKTUALIZACJA]

, Na sygnale, Wiadomości, 17.01.2020 15:19,
Dziewczyna została odnaleziona.
Policja poszukuje zaginionej 17-latki [AKTUALIZACJA]

Komenda Powiatowa Policji w Oświęcimiu poszukuje nieletniej Marceliny, 17 – letniej mieszkanki Oświęcimia. Nieletnia wyszła z domu wieczorem 11 stycznia 2020 /sobota/ i nie powróciła już miejsca zamieszkania.

Rysopis zaginionej nieletniej:

- wzrost ok.160 cm,
- szczupłej budowy ciała
- włosy czarne, długie, proste

Nieletnia ubrana była w ciemną kurtkę, ciemne spodnie, ciemne buty. Miała przy sobie dużą, czarną torebkę.

Prowadzone są poszukiwania zaginionej nieletniej.
Policjanci poszukują zaginionej nieletniej, jednakże zwracają się również z prośbą do osób, które znają miejsce pobytu Marceliny, o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu pod numer 33 847 52 80 lub też na numer alarmowy 112.


AKTUALIZACJA 18.01.2020 g. 13:00

Jak poinformowała nas Małgorzata Jurecka, rzecznik prasowy KPP Oświęcim, 17 – letnia mieszkanka Oświęcimia, zaginiona w dniu 11 stycznia 2020, w piątek (17.01.) wieczorem została odnaleziona przez jeden z patroli na terenie Oświęcimia. Nieletnia została oddana pod opiekę rodziców.

W związku z tym jej poszukiwania zostają odwołane.

źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy