Policja poszukuje właściciela pieniędzy

, Na sygnale, Wiadomości, 20.05.2019 19:20, PG
Kto taki roztargniony zgubił gotówkę?
Policja poszukuje właściciela pieniędzy

Jeszcze w kwietniu tego roku do Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej zgłosił się uczciwy znalazca pieniędzy.

Przekazał funkcjonariuszom wartościowe znalezisko w formie charakterystycznego ozdobnego woreczka z zawartością kilkuset złotych, informując, że znalazł je w dniu 11 kwietnia 2019 roku na skrzyżowaniu ul. Kościelnej z ul. 3 Maja w Suchej Beskidzkiej. Mieszkaniec Budzowa najpierw sam chciał odnaleźć właściciela pieniędzy zostawiając informację w miejscowych przedszkolach, ale nie dało to rezultatów. Dlatego przekazał pieniądze policji.

Do dzisiaj nikt nie zgłosił zagubienia pieniędzy, dlatego policja prosi o rozpowszechnienie tej informacji w mediach społecznościowych.

Po zgubę należy zgłosić się do suskiej komendy policji.

- Postawa znalazcy zasługuje na szczególną pochwałę i mamy nadzieję, że większość z nas w tych okolicznościach postąpiłoby podobnie - komentują tę sytuację policjanci.


źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy