Policja poszukuje świadka tragicznego wypadku, w którym zginął 16-latek

, Na sygnale, Wiadomości, 28.09.2019 13:45, PG
W piątek (27.09.) o godz. 19.20 w Trzebieńczycach na ulicy Wadowickiej (dk 28) doszło do śmiertelnego wypadku drogowego, w którym zginął 16 – letni mieszkaniec powiatu wadowickiego.
Policja poszukuje świadka tragicznego wypadku, w którym zginął 16-latek

- Jak wstępnie ustalili policjanci 19 – letni mieszkaniec gminy Zator kierując samochodem marki audi podczas wyprzedzania zderzył się czołowo z jadącym z przeciwka motocyklem /składakiem/, którym kierował 16 – letni mieszkaniec powiatu wadowickiego. W wyniku zderzenia małoletni poniósł śmierć, natomiast do szpitala z obrażeniami ciała Pogotowie Ratunkowe przewiozło 18 – letnią pasażerkę audi. - przekazuje nam Małgorzata Jurecka, rzecznik prasowy KPP Oświęcim.

Do późnych godzin nocnych pod nadzorem prokuratora policjanci prowadzili oględziny miejsca zdarzenia, w celu zabezpieczenia wszystkich śladów na podstawie których zostaną ustalone przyczyny i okoliczności tej tragedii drogowej. Policjanci ustalili również, że małoletni posiadał prawo jazdy kategorii AM/B1.

Policja poszukuje też świadka zdarzenia!

Policjanci prowadzący śledztwo w sprawie wypadku drogowego śmiertelnego w Trzebieńczycach apelują do świadka zdarzenia tj. kierowcy pojazdu wyprzedzanego przez samochód marki audi o kontakt osobisty z oświęcimską policją lub telefoniczny pod numer telefonu 33 847 52 80 lub pod nr alarmowy 112.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy