Podczas interwencji domowej policjanci znaleźli narkotyki

, Na sygnale, Wiadomości, 12.06.2019 14:30,
Podczas interwencji domowej policjanci znaleźli narkotyki
10 czerwca policjanci z Komisariatu Policji w Jordanowie zatrzymali mężczyznę posiadającego narkotyki. Marihuanę ujawniono w trakcie interwencji w Bystrej Podhalańskiej. Podejrzany 23-latek przyznał się do winy. Za posiadanie narkotyków zatrzymanemu grozi do 3 lat więzienia.
Do zatrzymania mężczyzny doszło podczas interwencji w Bystrej Podhalańskiej.
- Policjanci w trakcie interwencji zauważyli, że mężczyzna dziwnie się zachowuje, co wzbudziło czujność policjantów, którzy postanowili go przeszukać. Okazało się, że powodem zdenerwowania 23-latka były narkotyki, które miał schowane w kieszeni. Policjanci zatrzymali mężczyznę i zabezpieczyli marihuanę. W trakcie czynności procesowych przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia. Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Jordanowie - informuje policja z Suchej Beskidzkiej.

Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy