Po pijaku w ogrodzenie. Miał ponad 3 promile!

, Na sygnale, Wiadomości, 10.09.2019 07:15, szukasz
Po pijaku w ogrodzenie. Miał ponad 3 promile!

Jak informuje policja nietrzeźwy kierujący pojazdem marki Toyota Corolla jadąc po drodze powiatowej stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego zjechał z drogi i uderzył w ogrodzenie prywatnej posesji.

Kierujący pojazdem Toyota to 35-letni mieszkaniec gminy Jordanów, który poddany został badaniu na zawartość alkoholu z wynikiem 1,51 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu (czyli ponad 3 promile).

- W toku dalszych czynności mundurowi dodatkowo ustalili, że kierujący poruszał się po drodze publicznej pojazdem mechanicznym pomimo, iż posiadał orzeczony przez Sąd zakaz prowadzenia pojazdów jak również wydaną przez Starostę w Suchej Beskidzkiej decyzje o cofnięciu uprawnień do kierowania - informują policjanci.

Za popełniony czyn mężczyzna będzie musiał stanąć ponownie przed sądem.

źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

-JOE-, 10.09.2019 07:30

Może uśpić u weterynarza zanim kogoś zabije. Na pewno będzie taniej niż kolejny sąd z którego pajac jaja sobie robi.