Pijany rowerzysta uderzył w samochód

, Na sygnale, Wiadomości, 30.06.2020 11:40,
Poszkodowany mieszkaniec Bulowic ujął nietrzeźwego rowerzystę, który uszkodził karoserię jego samochodu. 56 – letni mieszkaniec Kęt wsiadł na rower mając w organizmie 3 promile alkoholu.
Pijany rowerzysta uderzył w samochód

Jak informuje policja, do kolizji drogowej z udziałem nietrzeźwego rowerzysty doszło wczoraj (29.06.2020) tuż po godzinie 14.00 na skrzyżowaniu ulicy Krótkiej z ulicą Krakowską w Kętach. 27 – letni mieszkaniec Bulowic jadąc swoim samochodem marki VW golf zatrzymał się przed wjazdem na skrzyżowanie. W pewnej chwili z chodnika biegnącego wzdłuż ulicy Krakowskiej wyjechał rowerzysta, który stracił równowagę i uderzył w golfa uszkadzając przedni zderzak po czym pojechał dalej. 27 – latek widząc , że rowerzysta jest nietrzeźwy natychmiast pobiegł za nim, a następnie ujął go na parkingu sklepowym i powiadomił Policję.

Policjancie przejęli nietrzeźwego , którym okazał się 56 – letni mieszkaniec Kęt. Badanie jego stanu trzeźwości wykazało 3 promile alkoholu.

Materiały w sprawie wykroczeń, których dopuścił się rowerzysta zostaną przekazane do Sądu wraz z wnioskiem o ukaranie.

źródło: KPP Oświęcim

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy