Pijany rowerzysta potrącony przez samochód [AKTUALIZACJA]

Region, Kęty, Na sygnale, Wiadomości, 10.01.2018 12:00, red


Pijany rowerzysta potrącony przez samochód [AKTUALIZACJA]

Jak informuje policja, we wtorek (9.01) godzinie 17:40 w Kętach na ulicy Kościuszki doszło do wypadku drogowego. Jak wstępnie ustalili policjanci 44 - letnia mieszkanka Czańca, kierując samochodem marki Toyota Corrolla, potrąciła 66 - letniego mieszkańca Kęt, który przeprowadzał rower przez jezdnię.

Pieszy został przewieziony do szpitala na leczenie. Badanie stanu trzeźwości uczestników wykazało, że kierująca samochodem była trzeźwa, natomiast 66 – latek miał w organizmie 1,99 promila alkoholu.

- W trakcie dalszego postępowania policjanci ustalą dokładne okoliczności w jakich doszło do tego wypadku drogowego - informują policjanci.


Tymczasem w środę (10.01) do innego wypadku z udziałem rowerzysty doszło w Bielanach k. Kęt. Jak ustalili policjanci 14 – letnia mieszkanka Bielan, jadąc na rowerze, nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu kierującej samochodem marki VW Passat, 37 – letniej mieszkance Bielan.

Małoletnia rowerzystka została przewieziona do szpitala na badania, gdzie nie stwierdzono, aby doznała poważniejszych obrażeń ciała.
źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy