Pijany kierowca uciekał przed policją. Roztrzaskał auto na słupie

, Na sygnale, Wiadomości, 21.05.2019 10:20, red
Pijany kierowca uciekał przed policją. Roztrzaskał auto na słupie
Do zdarzenia doszło kilka dni temu około godziny 2:30 w Zawoi. Policyjny patrol podjął próbę zatrzymania do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Peugeot. Kierujący tym pojazdem zignorował sygnał podany do zatrzymania się przez funkcjonariuszy i podjął próbę ucieczki.

Policjanci niezwłocznie podjęli pościg oznakowanym radiowozem z włączonymi sygnałami dźwiękowymi i świetlnymi za uciekającym pojazdem.

Ucieczka nie trwała długo. Po przejechaniu około trzech kilometrów stracił panowanie nad kierowanym pojazdem uderzając w słup energetyczny. Zarówno kierowca jak i pasażer nie odnieśli poważnych obrażeń.

- Po zatrzymaniu okazało się, że kierowca znajduje się pod znacznym działaniem alkoholu. Miał ponad 2,1 promila. Kierującemu zatrzymano prawo jazdy. Odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz za nie zatrzymanie się do kontroli drogowej. Grozi mu nawet do 5 lat pozbawienia wolności - informuje policja.


źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy