Pijana kobieta zakończyła jazdę w rowie

, Na sygnale, Wiadomości, 03.12.2018 14:15, red
Pijana kobieta zakończyła jazdę w rowie
Jak informuje policja, 30 listopada policjanci z komisariatu w Kalwarii Zebrzydowskiej około godz. 23:20 interweniowali w miejscowości Zakrzów, gdzie kierująca samochodem Opel Astra straciła panowanie nad pojazdem i zjechała z drogi do przydrożnego rowu.

Po przebadaniu kobiety na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, okazało się, że sprawczyni zdarzenia była nietrzeźwa, badanie wykazało ponad 1,7 promila. Ponadto policjanci ustalili, że 47-letnia kierująca posiada zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych orzeczony wyrokiem Sądu. Kobiecie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Z kolei w sobotę (1 grudnia br.) w Brodach, mundurowi zatrzymali do kontroli drogowej kierującego VW Passat, który jak się okazało prowadził pojazd w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna miał w organizmie ponad 2,3 promila alkoholu.

Tego samego dnia po godz. 21:00, funkcjonariusze WRD zatrzymali 49-letniego kierującego Peugotem Partner, który będąc w stanie nietrzeźwości jeździł ulicami Wadowic. Przeprowadzone badanie wykazało 1,56 promila. Kierującym zostało zatrzymane prawo jazdy, grozi im kara pozbawienia wolności do lat 2.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy