Ogromny pożar budynku. W nocy w akcji brało kilkanaście zastępów straży pożarnej

, Na sygnale, Wiadomości, 02.01.2020 08:30, PG
Tuż po północy zapalił się budynek gospodarczy, bezpośrednio przylegający do domu. Potężny ogień zajął też poddasze domu.
Ogromny pożar budynku. W nocy w akcji brało kilkanaście zastępów straży pożarnej

Tuż po północy z wtorku na środę (02.01.) strażacy zostali zaalarmowani o pożarze budynku mieszkalnego w miejscowości Łętownia w gminie Jordanów. Po przyjeździe na miejsce służb ratowniczych okazało się, że pali się budynek gospodarczy, bezpośrednio przyległy do budynku mieszkalnego, w którym ogień zajął już poddasze.

Strażacy musieli, więc dogasić budynek gospodarczy oraz obronić niższe kondygnacje domu. Na miejsce wezwano też zespół ratownictwa medycznego. Z kolei policja ustalała dokładne przyczyny tego zdarzenia.

W akcji wzięli udział strażacy zawodowi z JRG Sucha Beskidzka oraz ochotnicy z: OSP Łętownia, OSP Naprawa, OSP Toporzysko, OSP Osielec Górny, OSP Osielec, OSP Wysoka, OSP Jordanów, OSP Bystra Podhalańska, OSP Błądzonka. W sumie pożar gasiło 15 wozów strażackich.
foto: Mateusz Wilczak Fotografia Ratownicza

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy