Nowy zastępca komendanta policji, poprzedni stracił stanowisko, bo jechał po pijanemu

, Na sygnale, Wiadomości, 17.06.2019 19:45, red
Nowy zastępca komendanta policji, poprzedni stracił stanowisko, bo jechał po pijanemu

W poniedziałek (17.06) mł.insp. Dariusz Drobny, Komendant Powiatowy Policji w Suchej Beskidzkiej oraz policjanci i pracownicy Policji powitali nadkomisarza Marcina Kaczmarka, któremu Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie powierzył pełnienie obowiązków I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Suchej Beskidzkiej.

- Nadkomisarz Marcin Kaczmarek w swoim przywitaniu zapewnił, że dołoży wszelkich starań, aby wiedzę i zdobyte dotychczas doświadczenie jak najlepiej wykorzystać w służbie na rzecz utrzymania wysokiego poziomu bezpieczeństwa mieszkańców powiatu suskiego. Ostatnio zajmował stanowisko Naczelnika Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie - czytamy w komunikacie policji.

Dodajmy, poprzedni I zastępca komendanta policji w Suchej Beskidzkiej stracił stanowisko, po tym jak po pijanemu był uczestnikiem kolizji drogowej w Gorzeniu k. Wadowic. Na alkomacie wydmuchał 0,8 promila. Jak wtedy informowano, Komendant wojewódzki policji wszczął procedurę zmierzającą do wydalenia go ze służby.

źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Keson, 20.06.2019 05:46

tez ludzie, chleja jak wiekszość, tylko dlaczego nie odpowiadają jak wiekszość, czy ta menda zastepca komendanta trafila do wiezienia, czy zabrali mu uprawnienia na 2 lata, czy dostał zakaz sprawowania zajmowania stanowisk publicznych???? pewnie nie sprawa ucichnie i bedzie pewnie mial posadke np w strazy miejskiej bo tak taka patologia konczy