Nowy szef powiatowej policji oficjalnie objął stanowisko

, Na sygnale, Wiadomości, 07.05.2019 13:30, red
Wcześniej pełnił kierownicze stanowiska w Oświęcimiu i Andrychowie, teraz został komendantem powiatowym w Wadowicach.
Nowy szef powiatowej policji oficjalnie objął stanowisko

W budynku wadowickiej komendy odbyła się uroczystość z okazji objęcia stanowiska Komendanta Powiatowego Policji w Wadowicach przez podinsp. Arkadiusza Śniadka.

Uroczysta zbiórka rozpoczęła się złożeniem meldunku Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie mł. insp. Piotrowi Morajko przez dowódcę uroczystości podkom. Artura Studnickiego. Dotychczas pełniący obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Wadowicach podinsp. Arkadiusz Śniadek, rozkazem nadinsp. dr Krzysztofa Pobuty objął stanowisko szefa wadowickiej policji.

Podinsp. Arkadiusz Śniadek w swoim przemówieniu podziękował za to wyróżnienie i zaufanie jakie otrzymał od Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie. Skierował również słowa podziękowania do władz samorządowych oraz zaproszonych gości.

Podinspektor Arkadiusz Śniadek jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz Wyższej Szkoły Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych w Katowicach. Służbę w Policji rozpoczął 1 grudnia 1990 r. Początkowo był związany z pionem prewencji Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu, najpierw jako policjant Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego, a następnie dzielnicowy. W 1998 roku rozpoczął służbę w Zespole Dochodzeniowo – Śledczym Wydziału Ruchu Drogowego. W 2006 roku objął stanowisko Zastępcy Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego, a w rok później został mianowany na stanowisko Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego.

1 stycznia 2016 roku w drodze awansu służbowego został powołany na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Andrychowie, którym kierował przez przeszło dwa lata. 12 marca 2018 roku, również w drodze awansu służbowego, powrócił do oświęcimskiej komendy jako pełniący obowiązki I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Oświęcimiu, a następnie 11 czerwca 2018 roku został powołany na to stanowisko. Zgodnie z rozkazem Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie od 27 lutego 2019 roku pełnił obowiązki na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Wadowicach.

Teraz został oficjalnie powołany na to stanowisko.


źródło: policja Wadowice

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy