Nikt nic nie widział, nikt nic nie słyszał? [AKTUALIZACJA]

, Na sygnale, Wiadomości, 27.03.2018 14:45, NEWSY CZYTELNIKÓW
Dewastacje w Parku Miejskim w Andrychowie.
Nikt nic nie widział, nikt nic nie słyszał? [AKTUALIZACJA]
W nocy z piątku na sobotę w Parku Miejskim nad stawem w Andrychowie musiała odbyć się niezła "impreza". W sobotę mieszkańcy mogą zobaczyć pozostałości po niej. Połamane ławki, niektóre wrzucone do stawu - to tylko przykłady.

Wszystko rozegrało się pod okiem kamer z monitoringu miejskiego.

- Ławki powyrywane z ziemi wrzucone do stawu jak na załączonym obrazku. Do tego piwo za piwem również w wodzie... nie mówię już o porozbijanych butelkach na chodniku gdzie 50 metrów dalej jest plac zabaw dla dzieci. Ja jako rodzic i mieszkaniec miasta pytam gdzie są jakieś kontrole straży miejskiej czy policji. Powiem szczerze aż strach wyjść późniejszą porą na park bo nie wiadomo co nas tam spotka. A chyba nie tak powinno to wyglądać. Apeluję przede wszystkim do władz miasta żeby zapewnili mieszkańcom komfort, bezpieczeństwo i porządek w okolicach parku gdzie ostatnimi czasy imprez jest co nie miara. Ławki są zniszczone, wszędzie jest pełno szkła, a w stawie zaraz będziemy mieli wysypisko śmieci - pisze do nas Czytelnik.

Co na to policja?

- Prowadzone są czynności mające na celu ustalenie sprawców tej dewastacji - informuje nas Agnieszka Petek, rzecznik KPP Wadowice.

Policja sprawdza na razie monitoring. Czy uda się ustalić sprawców? Będziemy informować...Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

prawda, 27.03.2018 20:32

tak wygląda bezstersowe wychowanie

igor102, 27.03.2018 17:22

wszędzie w mieście gnój a towarzystwo już zamierza sadzić bratki....jprdl...

Betty, 27.03.2018 16:26

Dramat - miasto jest zasypane śmieciami aż wstyd. Gdzie się nie spojrzy to leżą sterty butelek worków śmieci i to w czasach „ustawy śmieciowej”. Po mieście wałęsa się niczym nie niepokojony „element” i chleją śmiecą gdzie bądź. Gowniarzeria tak samo wyluzowana chleją piwo w parku - pod okiem kamer. Nie wspomnę o awanturujące się „mniejszości” która zachowuje się jakby była większością. Luz tak Policjo i Straży Miejska?

Keson, 25.03.2018 06:57

Jak syn w roli głownej to co sie dziwic

miastoandrychow, 24.03.2018 20:26

Przynajmniej raz dziennie dobrze by było, żeby służby porządkowe, szczególnie wieczorem, przespacerowały się po parku i zwróciły uwagę także starym "bykom" że huśtawki są dla małych dzieci do 14 roku. Swoją drogą, proszę zwrócić uwagę ile jest wszędzie śmieci porozrzucanych wokół nas. Szczególnie polecam ścieżkę spacerową powyżej torów, w sadzie to jakiś koszmar, parking pomiędzy basenem a torami istny śmietnik: papiery, porozbijane butelki, pampersy, pety jak na wysypisku Biała droga !

piterowski, 24.03.2018 18:55

Straż Miejska temat rzeka. Potrzebna czy niepotrzebna ? Ale proszę bardzo o czym pisało mam newsa do czego jest wykorzystywana w Wadowicach : http://www.mamnewsa.pl/wiadomosci/pomysl-na-siarczyste-mrozy-goraca-herbata-i-pomoc-w-uruchomieniu-samochodu . Wadowickie władze oferują także pomoc Straży Miejskiej w uruchomieniu samochodu. Wystarczy zadzwonić pod nr telefonu 606 - 319 - 789 . Wiem zima się powoli kończy ale ile osób tej zimy miało problem z odpaleniem auta ? Nie da się u nas tego zrobić na następną zimę? Technicznie przecież nie jest to skomplikowane....

williams, 24.03.2018 17:09

Złapać i przypieprzyc takie kary zeby sie czegoś nauczyli. Aa i opublikować ich zdjecia!

williams, 24.03.2018 17:09

Złapać i przypieprzyc takie kary zeby sie czegoś nauczyli. Aa i opublikować ich zdjecia!

budyn77, 24.03.2018 16:23

A co jeśli wrzucili do stawu oprócz ławek także Dacie Duster i jakiegoś uczestnika imprezy?

igor102, 24.03.2018 16:09

Dacia Duster - limitowana edycja w ilości 1 szt. specjalnie dla Andrychowa - szyby przez które nie widać na zewnątrz ...kamery atrapy...śmieszna i nikomu niepotrzebna służba....utrzymywana za nasze pieniążki wyłącznie po to by wszyscy znajomi królika z różnych stron Polski mający na utrzymaniu rodziny i kochanki mogli zarobić ;-))) wot,mołodcy!!!