Niespokojne przedpołudnie. Trzy kolizje

, Na sygnale, Wiadomości, 24.04.2018 12:00, red
Kolizje na drogach w Wieprzu, w Andrychowie i Wadowicach
Niespokojne przedpołudnie. Trzy kolizje
Zaczęło się od kolizji na ulicy Beskidzkiej w Wieprzu [na zdjęciu]. We wtorek około 7:00 rano kierujący samochodem toyota yaris nie zachował bezpiecznej odległości między pojazdami, w wyniku czego najechał na tył poprzedzającego go bmw. Sprawca ukarany został mandatem.

Kwadrans po godzinie 9:00 kolizja miała miejsce na ulicy Pachla w Andrychowie. Kierująca oplem astra wykonując manewr omijania nie zachowała bezpiecznej odległości od omijanego pojazdu iveco (który był zaparkowany w sposób nieprawidłowy) i doprowadziła do zderzenia. Obaj kierowcy zostali pouczeni za wykroczenia.

Potem kolizja miała miejsce w Wadowicach na Łazówce. Kierujący oplem astra jadąc w kierunku Tomic nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu ford fiesta, oczekującego na możliwość wykonania manewru skrętu w lewo, w wyniku czego najechał na tył tego auta. Kierująca fordem została przewieziona na badania do szpitala.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy