Niedziela na sygnale: kolizje, zalane piwnice i drogi

, Na sygnale, Wiadomości, 31.05.2020 20:00, red
Sporo się działo.
Niedziela na sygnale: kolizje, zalane piwnice i drogi
W niedzielę (31.05) w regionie doszło do dwóch kolizji. Po południu w Wieprzu na ulicy Beskidzkiej zderzyły się dwa samochody. Nikomu nic się nie stało.

Z kolei około godziny 19:30 do kolizji doszło na ulicy Żwirki i Wigury w rejonie skrzyżowania z Wolfa w Andrychowie. Kierowca samochodu osobowego zjechał z drogi, uszkodził znak, a jazdę zakończył na ogrodzeniu prywatnej posesji przy ul. Żwirki i Wigury [na zdjęciu].

W niedzielę kilka interwencji podjęli także strażacy - to z kolei w związku z usuwaniem skutków padającego od rana deszczu: w budynkach w Kalwarii Zebrzydowskiej i w Targanicach k. Andrychowa (pompowanie wody z zalanych piwnic), w Zagórniku na ul. Solakiewicza (udrożnienie zapchanego rowu melioracyjnego), w Andrychowie na ul. Baczyńskiego (zator na mostku na lokalnym potoku).


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

yorg, 31.05.2020 23:25

atu jak pamiętam na suszę narzekali