Nastolatek narobił strat na 14 tysięcy zł

Region, Andrychów, Na sygnale, Wiadomości, 07.03.2018 11:30, red
Nastolatek narobił strat na 14 tysięcy zł

Na początku stycznia Komisariat Policji w Andrychowie został powiadomiony o uszkodzeniu mienia, do którego doszło w noc sylwestrową na terenie miasta. Z treści zawiadomienia wynikało, że została zniszczona świąteczna iluminacja świetlna na szkodę Urzędu Miejskiego w Andrychowie oraz banery reklamowe o łącznej wartości ponad 14 tysięcy złotych.

Pracujący nad sprawą policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę. Przydał się monitoring [na zdjęciu]. Sprawcą okazał się być 15-letni mieszkaniec Andrychowa. Powyższe ustalenia znalazły potwierdzenie w materiale dowodowym zgromadzonym w ramach toczącego się postępowania.

- Nieletni został przesłuchany w charakterze: nieletniego sprawcy czynu zabronionego, przyznał się do wszystkiego i złożył na tą okoliczność wyjaśnienia. Sprawa została skierowana do Sądu Rodzinnego i Nieletnich celem podjęcia decyzji co do ewentualnego zastosowania środków przewidzianych w Ustawie o postępowaniu w sprawach nieletnich - informuje Agnieszka Petek, rzecznik KPP Wadowice.


źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

maria, 08.03.2018 07:19

mam pytanie czy ten chuligan pokryje te straty ???? bo na alkohol papierosy i różne używki to oni mają pieniądze.