Naruszył zakaz zbliżania się do rodziny, został zatrzymany

, Na sygnale, Wiadomości, 23.06.2020 12:40,
Naruszył zakaz zbliżania się do rodziny, został zatrzymany
Policjanci z Komisariatu Policji w Zatorze zatrzymali 19 – letniego mieszkańca gminy Zator, który złamał zastosowane wobec niego środki zapobiegawcze w postaci zakazu zbliżania się i kontaktowania z rodziną. Mężczyzna jest podejrzany o znęcanie nad rodzicami.


Jak informuje policja, w niedzielę (22.06.) po godzinie 18.00 policjanci interweniowali w jednym z domów jednorodzinnych w gminie Zator w związku z awanturą, którą wszczął młody mężczyzna posiadający zakaz zbliżania się do rodziny. Policjanci zatrzymali 19 – letniego agresora, który trafił do pomieszczeń dla zatrzymanych oświęcimskiej komendy Policji.

Środki zapobiegawcze w postaci: nakazu opuszczenia miejsca zamieszkania, zakazu zbliżania się i kontaktowania z rodziną oraz policyjny dozór, zostały nałożone początkiem maja br. na podstawie zebranych przez zatorskich policjantów dowodów świadczących o tym, że 19 – latek przez kilka miesięcy znęcał fizycznie i psychicznie nad rodzicami.

Dziś po południu na podstawie wniosku Policji i Prokuratury, Sąd orzekł wobec 19-latka trzymiesięczny areszt tymczasowy.

źródło: KPP Oświęcim

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy