Na rowerze po alkoholu i z zakazem

, Na sygnale, Wiadomości, 17.01.2019 11:15, red
Dwóch rowerzystów zatrzymanych.
Na rowerze po alkoholu i z zakazem

W środę (16.01), w Kętach policjanci Wydziału Ruchu Drogowego oświęcimskiej Komendy Policji zatrzymali 57 – letniego mieszkańca Witkowic, który jechał na rowerze w stanie nietrzeźwości, a ponadto posiadał już sądownie orzeczony zakaz kierowania.

Do zdarzenia doszło tuż przed godziną 08.00 kiedy policjanci pilnując bezpieczeństwa w ruchu drogowym na terenie Kęt zatrzymali do kontroli drogowej jadącego na rowerze 57 – letniego mieszkańca Witkowic. Badanie stanu trzeźwości rowerzysty wykazało 1,36 promila alkoholu. Dodatkowo policjanci ustalili, że mężczyzna posiadał zakaz kierowania pojazdami do 2020 roku.

O godzinie 9.35 w Nowej Wsi na ulicy Matejki policjanci dostrzegli kolejnego rowerzystę jadącego slalomem. Jak się okazało 55 – letni mieszkaniec Nowej Wsi wsiadł na rower maja w organizmie 1,53 promila alkoholu.


źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy