Mandat, 10 punktów karnych, zatrzymane prawo jazdy pirata drogowego

, Na sygnale, Wiadomości, 01.06.2020 13:36,
Nie zna znaków?
Mandat, 10 punktów karnych, zatrzymane prawo jazdy pirata drogowego

Mandat, punkty karne i zatrzymane prawo jazdy to konsekwencje kierowania samochodem z nadmierną prędkością przez mieszkańca powiatu wadowickiego. Mężczyzna poruszał się w terenie zabudowanym z prędkością ponad 100 km/h.

Jak informuje policja, 29 maja w miejscowości Przytkowice, policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej kierującego audi, który pędził z prędkością 116 km/h przy dozwolonej „pięćdziesiątce”. Piratem drogowym okazał się 32–letni mieszkaniec powiatu, na którego w związku z popełnionym wykroczeniem, policjanci nałożyli mandat i 10 punktów karnych, a także zatrzymali jego prawo jazdy, które będzie mógł odzyskać za trzy miesiące.

- Ponownie apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego, aby poruszali się po drogach z rozwagą - apelują policjanci.

źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy