Ktoś sobie zrobił śmietnik w lesie [AKTUALIZACJA]

, Na sygnale, Wiadomości, 09.01.2019 16:30, NEWSY CZYTELNIKÓW
Straż Miejska po raz kolejny skutecznie zadziałała w takiej sprawie. Sprawca poniesie konsekwencje.
Ktoś sobie zrobił śmietnik w lesie [AKTUALIZACJA]
- Pozdrawiam osobę która , miała taka bezczelność wyrzucić śmieci do lasu w Bulowicach na ulicy Leśnej. Widzę że, masz taki sam porządek w domu jak zrobiłeś w lesie !!!! - pisze do nas mieszkanka i przesyła zdjęcia.

Wyrzucanie śmieci do lasu to nie tylko tworzenie dzikiego wysypiska ale też wykroczenie, za które grozi kara grzywny nawet do 5000 zł.

Straż Miejska z Kęt ma na swoim koncie spore sukcesy w walce z tego typu osobami. Kto wie, może i tym razem uda się zatrzymać śmieciarza i wyciągnąć wobec niego konsekwencje?

AKTUALIZACJA: 09.01.2019
O sytuacji powyżej pisaliśmy 31 grudnia. Jak informuje nas Zbigniew Kanik, komendant Straży Miejskiej w Kętach, osoba która wyrzuciła te śmieci została ustalona i ukarana mandatem w wysokości 500 zł. Musi także we własnym zakresie posprzątać wyrzucone odpady i przekazać je na składowisko.

To kolejny przypadek, kiedy kęccy strażnicy ustalili sprawcę wyrzucenia śmieci do lasu. Jak widać, takie osoby w gminie Kęty nie mogą czuć się bezkarne.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

prawda, 20.01.2019 10:36

podać delikwenta z imienia i nazwiska niech wszyscy wiedzą kto , niech się wstydzi

kukus, 10.01.2019 07:40

No właśnie tyle mamy co sobie popiszemy w komentarzach.

Mieszkaniec2, 02.01.2019 11:44

Proponuję jescze z 5 takich artykułów zamiast cos z tym zrobic....

maria, 31.12.2018 19:36

świństwo ale to nie człowiek to cham