Kryminalni z Komendy Powiatowej w Wadowicach najlepsi w całej Małopolsce

, Na sygnale, Wiadomości, 27.04.2018 13:00, red
Rywalizowali policjanci z całego województwa.
Kryminalni z Komendy Powiatowej w Wadowicach najlepsi w całej Małopolsce

8 i 25 kwietnia w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie przeprowadzono eliminacje wojewódzkie Ogólnopolskiego Konkursu Policjant Służby Kryminalnej roku 2018. Celem konkursu jest promowanie wiedzy i umiejętności praktycznych policjantów służby kryminalnej oraz motywowanie ich do doskonalenia kwalifikacji zawodowych.

W zawodach uczestniczyło 20 drużyn czteroosobowych (łącznie 80 policjantów) reprezentujących wszystkie komendy miejskie i powiatowe garnizonu małopolskiego, a w skład każdej z nich wchodził policjant dochodzeniowo – śledczy, policjant operacyjno – rozpoznawczy, policjant techniki kryminalistycznej oraz policjant sprawujący nadzór nad pracą dochodzeniowo – śledczą.

Uczestnicy konkursu rywalizowali w następujących konkurencjach:

- sprawdzian wiedzy teoretycznej;

- sprawdzian wiedzy zawodowej w zakresie prowadzenia oględzin miejsca zdarzenia;

- turniej strzelectwa;

- sprawdzian umiejętności udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej;

Najlepszą drużyną, a tym samym I miejsce zajęli policjanci z wadowickiej komendy, którzy będą reprezentowali Komendę Wojewódzką Policji w Krakowie w czwartym Ogólnopolskim Konkursie Finałowym, który odbędzie się w Szkole Policji w Pile w dniach 5 – 7 czerwca 2018 roku.


źródło: KPP Wadowice

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Keson, 28.04.2018 05:44

koło numeru 4 jest KUPA, tez to widzicie ???

aleocochodzi, 27.04.2018 19:20

My ich złapiemy a prokurator z sędzią ich wypuszczą.